liftkar hd uni

Liftkar HD Uni

Schodołazy to wielkie ułatwienie, gdy trzeba przenieść coś naprawdę ciężkiego po schodach. LIFTKAR HD Uniwersal to schodołaz nowej generacji. Jest wyposażony w napęd elektryczny. Pozwala w wygodny i bezpieczny sposób przetransportować po schodach ładunek ważący nawet 330 kg! Liftkar HD Uni świetnie sprawdzi się w przypadku nie tylko ciężkich sprzętów, ale też tych wielkich gabarytowo — nie ma sobie równych jeżeli idzie o automaty vendingowe, ciężkie skrzynie, zwoje z PCV, meble czy wielkogabarytowy sprzęt AGD. Jest przystosowany do wszystkich rodzajów schodów i stopni, pod warunkiem, że nie są wyższe niż 22 cm jeden.

 

Filmik jak działa schodołaz sal hd 330:

filmik hd 330 liftkar

HD Uni wyposażony jest w akumulator, ładowarkę sieciową oraz pas o długości 3,2 metra i szerokości 50 mm. Urządzenie bez akumulatora waży 34 kg, natomiast z akumulatorem niecałe 38 kg. Można go ustawić na dwie prędkości — aby pokonywał 6 stopni na minutę, bądź aby pokonywał 10 stopni na minutę. Ma też dwa tryby wnoszenia po chodach — jako pojedyncze stopnie bądź ciągłość schodów. Ma dwa przyciski „góra-dół”, w prawej i lewej rączce. Uchwyt może być stały lub składany. Po rozłożeniu ma 1615 mm. Akumulator jednorazowo wytrzymuje pokonanie 120 stopni, przy maksymalne ładowności, tj. 330 kg. LIFTKAR HD Uni jest bardzo wygodny do operowania. Podczas prowadzenia transportu za jego pomocą bezpiecznie można przyjąć pozycję stojącą. Ma wyjątkowo ergonomiczny uchwyt, a jego rączki pokryte są gumową powłoką antypoślizgową, dzięki czemu trzyma się go pewnie, minimalizując ryzyko upuszczenia ładunku. LIFTKAR HD Uni posiada też specjalny hamulec, który działa automatycznie, po tym, gdy liftkar osiągnie koniec stopnia. Opony są wzmacniane i odporne na przebicia, a dodatkowo wyposażone w specjalne alufelgi, które gwarantują większą wytrzymałość. LIFTKAR HD Uni zbudowany jest modułowo, co oznacza, że każdą jego część można wyjąć i wymieć. Jest przeznaczony zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Jest to schodołaz do zadań specjalnych — do przenoszenia naprawdę dużych i ciężkich ładunków. Dlatego jest nieco wolniejszy niż inne podobne schodołazy, Za to zapewnia komfort pracy, nawet przy bardzo ciężkim ładunku nie trzeba wkładać dużo siły w jego transport. Pozwoli na przenoszenie ładunków również kobietom. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym jest też wyjątkowo bezpieczny. LIFTKAR HD Uni oszczędza czas i pieniądze, a także gwarantuje, że transportowany ładunek zostanie bezpiecznie dostarczony na miejsce. Jest to narzędzie pracy przeznaczone dla profesjonalistów, jednak wygodnie mogą go używać również inne, przeszkolone osoby.

Wnoszenie mebli po schodach:

wnoszenie mebli po schodach

Schodołaz towarowy LIFTKAR SANO SAL HD 330 typ UNI

Schodołaz towarowy LIFTKAR SANO SAL HD 330 typ UNI

Schodołaz TRANSPORTOWY LIFTKAR SANO SAL HD 330 UNI.
Wózek Liftkar HD Uni jest uniwersalnym rozwiązaniem do transportu ciężkich i wysokich ładunków jak, automaty vendingowe, ciężkie skrzynie, zwoje z PCV, itp. w stosunku do wszystkich rodzajów schodów i stopni.

dostępna ilość: 5 szt. czas oczekiwania do  14 dni

cena: 22101.26 (netto: 17968.50)