Euromobil schodołazy

Euromobil – schodołazy

Śmiało można powiedzieć, że dewizą tej firmy jest uczynienie codzienności bardziej znośną, łagodniejszą, lżejszą. I bynajmniej nie jest to mowa o rzeczywistości nas wszystkich. Mowa o rzeczywistości osób stanowiących niewielką w porównaniu z innymi, ale mimo wszystko dość silną grupę ludzi – osób niepełnosprawnych. Jak wygląda ta rzeczywistość? Każdy z nas może powiedzieć kilka słów o niej. Brak podjazdów, popsute windy, zajęte miejsca parkingowe, zbyt wąskie drzwi, progi. Dla osób w pełni sił, poruszających się samodzielnie, samodzielnie pokonującym przeszkody takie utrudnienia wydają się codziennością i nie stanowią dla nich większego problemu – są w stanie sobie z nimi poradzić. Dla osoby niepełnosprawnej, która bardzo często prowadzi takie samo życie jak osoba pełnosprawna, tylko że na wózku, cała ta lista jest czarną listą tworząca najczarniejsze scenariusze codzienności. My chcemy to zmienić, dlatego już od dziesięciu lat projektujemy tworzymy, prezentujemy urządzenia, które zmieniają świat niepełnosprawnych – na lepszy.

Nasze urządzenia wykorzystywane i kupowane są przez firmy, przez instytucje ale także przez osoby prywatne. Z każdym naszym nowym produktem staramy się coraz bardziej rozwijać, coraz bardziej wychodzić naprzeciw potrzeb naszych Klientów. Z radością przyjmujemy każdą ich uwagę, każda sugestię. Rozmawiamy, słuchamy – jesteśmy otwarci na współpracę merytoryczną. Z radością udostępniamy nasze zasoby ludzkie, nasze umysły, nasze narzędzia do tworzenia sprzętu unikalnego, innowacyjnego i jak najbardziej wygodnego. Nasze technologie są regularnie atestowane, posiadają swoje certyfikaty. Na bieżąco śledzimy wszystkie techniczne nowinki, szkolimy się i rozbudowujemy zaplecze.

Dlaczego to robimy? Bo dla nas każdy człowiek jest ważny, bo wierzymy że możemy stworzyć świat przyjazny wszystkim – nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Chcemy pokonywać bariery – w dosłownym tego słowa znaczeniu, chcemy dawać ludziom radość i wygodę – także w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie pokazujemy palcem, nie wybieramy. Wierzymy, że wszystkim może żyć się na tej planecie dobrze.

Jeśli więc potrzebujesz pomocy z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego, jeśli chciałbyś zainstalować w swojej firmie lub w swoim domu urządzenia wspomagające poruszanie się ludzi niepełnosprawnych – na wózkach inwalidzkich, jeśli interesujesz się nowinkami technologicznymi z tego zakresu, to już dzisiaj zobacz, co możemy Ci zaoferować. Wybierając nasze sprzęty wybierasz tradycję oraz doświadczenie. Znamy się na tej robocie jak mało kto. Możesz nam zaufać, tak jak zaufały nam tysiące osób z całego świata.

Przepraszamy,
w tej kategorii nie ma jeszcze produktów,
skorzystaj z naszej wyszukiwarki