Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09, T09

SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY VIMEC T-09 (do 130kg)
Schodołaz gąsienicowy T-09 umożliwia bezpieczny i komfortowy jak nigdy dotąd transport osób niepełnosprawnych po schodach. Stabilna, wykonana z najwyższej jakości materiałów (aluminium, ABS) konstrukcja pozwala na proste podpięcie większości wózków inwalidzkich. Nowoczesny panel sterowania sprawia, że sprawowanie kontroli nad schodołazem staje się łatwe i intuicyjne.

 1. nr katalogowy: VIMECT09
 2. dostępna ilość: 3
 3. jednostka miary: szt.
 4. czas wysyłki: do 14 dni
 5. stan produktu: nowy

12 000,00 zł
(netto: 11111.11)

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09, T09

VIMEC T-09 (do 130kg)


DARMOWE PREZENTACJE - CAŁA POLSKA

 

Schodołaz dla osób niepełnosprawnych

 

Schodołaz z podpięciem do wózka


DOFINANSOWANIE DO 95% - WNIOSEK LIWKIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W MOPS LUB PCPR

 

Schodołaz VIMEC T-09

GASIENICA VIMEC T09

 

Schodołaz gąsienicowy T-09 umożliwia bezpieczny i komfortowy jak nigdy dotąd transport osób niepełnosprawnych po schodach. Stabilna, wykonana z najwyższej jakości materiałów (aluminium, ABS) konstrukcja pozwala na proste podpięcie większości wózków inwalidzkich. Nowoczesny panel sterowania sprawia, że sprawowanie kontroli nad schodołazem staje się łatwe i intuicyjne.

Niewielkie gabaryty urządzenia ułatwiają manewrowanie na wąskich półpiętrach i klatkach schodowych. Doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Powiększ- ergonomiczny
- nowoczesny
- wygodny w obsłudze

Dane techniczne :
- Udźwig – 130 kg
- Zasięg – 25 pięter
- Prędkość – 5m/min

- Waga – 47 kg

Polecamy: schodołaz gąsienicowy

 

Schodołaz gąsienicowy Vimec T09 robby (szczegółowy opis)

 

Schodołaz gąsienicowy Vimec T90 robby to urządzenie pozwalające na pokonywanie barier architektonicznych w postaci schodów, przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Pozwala w szybki, a przede wszystkim bezpieczny sposób transportować ludzi o ograniczonej mobilności ruchowej po schodach – często tych nierównych, stromych i krętych.

Schodołaz gąsienicowy Vimec T09 robby – zalety

Bez wątpienia zaletą schodołazu są niewielkie rozmiary, przez co urządzenie to bez trudu pokona wszelkie wąskie korytarze i klatki schodowe. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi sterowania, pozwala na szybkie i bezproblemowe transportowanie osoby na wózku inwalidzkim. Ponadto, jego obsługa jest niezwykle intuicyjna i nie wymaga dodatkowych uprawnień zdobytych przez opiekuna nadzorującego moment zjazdu lub wjazdu wózka po schodach czy manewrowania po spocznikach i płaskich podestach. Dzięki schodołazom opiekunowie nie muszą już nadwyrężać swoich kręgosłupów przez samodzielne dźwiganie osób o ograniczonej mobilności ruchowej i ich wózków. Skutecznie pomoże w tym schodołaz.

Schodołaz dla niepełnosprawnych Vimec T09 – parametry techniczne

Zaletą schodołazu Vimec T09 jest solidna i stabilna konstrukcja oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów takich jak ABS i aluminium. Dzięki niej w prosty sposób można podpiąć większość wózków inwalidzkich. Maksymalny udźwig schodołazu to 130 kg, a jego waga to 47 kg. Urządzenie może pokonać 25 pięter o prędkości maksymalnej 5 m/min. Vimec T09 to stosunkowo tani schodołaz gąsienicowy, który przynosi korzyści i komfort osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkim i ich opiekunom. Ergonomiczne kształty urządzenia oraz uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału gwarantują pełną przyczepność do dłoni opiekuna, a tym samym bezpieczeństwo podczas jego użytkowania.

Schodołaz gąsienicowy Vimec T09 – obsługa

Schodołaz pomagający w likwidacji barier architektonicznych dzięki nowoczesnemu panelowi sterowania jest bardzo prosty w obsłudze, podobnie jak porównywalne urządzenia tego typu. Ma to na celu możliwie jak najbardziej ułatwić transport osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Dzięki specjalnym przyciskom na panelu – opiekun może sterować schodołazem i dostosować jego prędkość zjazdu lub wjazdu do rodzaju schodów, które musi pokonać. Ergonomiczne rączki pozwalają na pełny komfort podczas użytkowania i dostosowania ich do wysokości opiekuna.

Schodołaz Vimec – jak działa?

Schodołaz Vimec jest ładowany baterią, której jednorazowe naładowanie do pełna spokojnie wystarczy na pokonanie 23 standardowych biegów schodowych. Nie trzeba się obawiać, gdyż akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania. Co więcej, ma wbudowaną ładowarkę elektryczną, zasilaną z sieci 230 V. Ponadto istnieje możliwość składania i rozkładania urządzenia, dzięki czemu można przewieźć je w aucie lub przechowywać w kompaktowy sposób, oszczędzając przy tym miejsce. Schodołaz gąsienicowy Vimec pokonuje kolejne stopnie dzięki gąsienicom, wykonanym z wysokiej jakości gumy odpornej na ścieranie, o ponadprzeciętnym współczynniku tarcia. Pozwala to na pełną przyczepność schodołazu do podłoża, a tym samym na niepozostawianie śladów na jego powierzchni.

Schodołaz do likwidacji barier architektonicznych vimec Y09 robby

Dzięki niewielkim gabarytom schodołazu można manewrować nim nawet na wąskich klatkach schodowych i ciasnych półpiętrach. Jest idealny zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń budynków mieszkalnych i publicznych – w tych wszystkich miejscach w których nie ma dostępu do windy lub innych udogodnień w postaci ramp czy podjazdów dla wózków.

Schodołaz na dofinansowanie PCPR/MOPS

 

Choć ceny schodołazów bywają różnorodne, to nie trzeba się obawiać o jego koszt, gdyż jest szansa na refundację tego sprzętu. Można starać się np. o dofinansowanie do likwidacji barier architektonicznych. W jego uzyskaniu pomogą Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej lub Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, a jego wartość wynosi nawet do 80% wartości sprzętu. Taka pomoc przysługuje osobom z orzeczoną niepełnosprawnością. Aby otrzymać takie dofinansowanie należy złożyć komplet wskazanych w regulaminach dokumentów oraz zaświadczenie lekarza specjalisty wraz z sugestią zakupu schodołazu. Kolejnym źródłem jest refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, która przysługuje każdemu ubezpieczonemu w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS. Dlatego warto zapoznać się z zasadami przyznawania refundacji oraz wypełnić stosowne dokumenty.

zaczep do wózka vimec t09
schodołaz gąsienicowy vimec t09 z podpięciem do wózka
schodołaz gąsienicowy vimec t09 robby
rozłożony schodołaz osobowy vimec T-09
rozłożony schodołaz osobowy vimec T09
panel sterowania vimec t09
GASIENICA VIMEC T09

Opinie o produkcie Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09, T09

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 0 + 1*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Odbiór osobisty - 0,00 zł
 2. Kurier K-EX wpłata - 200,00 zł
 3. Kurier K-EX pobranie - 200,00 zł

Formy płatności

 1. odbiór osobisty
 2. płatność przy odbiorze
 3. płatność przelewem

Dane kontaktowe

 1. sklep: EUROMOBIL SP. Z O.O.
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 609804897; 732733590
 4. strona kontaktowa »

Producent: gasienica Vimec

gasienica Vimec

 1. strona internetowa gasienica Vimec
 2. inne produkty gasienica Vimec
ilość odwiedzin: 5465