Schodołazy towarowe – filmiki instruktażowe na YouTube

Schodołazy transportowe stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak ze względu na to, że stanowią ogromną pomoc podczas transportowania ciężkich rzeczy po schodach. Są to urządzenia wszechstronne, które umożliwiają nie tylko pokonywanie wraz z towarem schodów, ale sprawdzają się także na powierzchniach płaskich. Co więcej, mogą służyć do przewozu osób niepełnosprawnych wszędzie tam, gdzie bariery architektoniczne uniemożliwiają im normalne poruszanie się.

Schodołazy towarowe do białego AGD

Schodołazy towarowe to transportery najwyższej klasy. Każdy ich element został dokładnie zaprojektowany, by służyły jak najlepiej i jak najdłużej. Z tego względu mają gwarancję – roczną dla firm oraz dwuletnią dla osób prywatnych. Aluminiowa tuba schodołazu podzielona jest na trzy części, z których środkowa mocuje śrubę. Rękojeść urządzenia przymocowano do metalowych zacisków, co zapewnia stabilność i wytrzymałość. Schodołazy mają żelowe akumulatory, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Na ramie głównej transportera znajdują się jednakowe śruby typu TORX, które przekręca się i odkręca jednym kluczem. Koła każdego schodołaza można wymienić na twardy typ, który jest odporny na przebicie. Warto dodać, że schodołazy towarowe mają bardzo mocną część jezdną z kołami, dzięki czemu można na nich pracować bardzo długo.

Schodołazy towarowe dobiałego Agd

Schodołazy towarowe zostały stworzone z myślą o przenoszeniu ciężkich przedmiotów. Schodołazy mogą jednak pomagać także podczas transportu osób niepełnosprawnych, co czyni je niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Jednym z takich transporterów jest schodołaz towarowy o maksymalnej wadze udźwigu 170 kilogramów. Świetnie sprawdza się podczas przenoszenia po schodach pralek, lodówek oraz innego sprzętu AGD. Jest polecany przez przeróżne firmy rozładunkowe, a także osoby prywatne, które skorzystały z jego zalet podczas przeprowadzek. Schodołaz tego typu posiada elektryczny napęd, dzięki któremu w bezpieczny sposób pokonuje kolejne stopnie. Udźwig 170 kilogramów z pewnością zadowoli Państwa oczekiwania.

Schodołazy towarowe do 330 kg

Jeżeli szukacie Państwo urządzenia o większym udźwigu, schodołazy towarowe do 330 kilogramów będą idealne. Są to urządzenia z najwyższej półki, które poradzą sobie z przenoszeniem po schodach naprawdę ciężkich towarów i przedmiotów, na przykład piecy grzewczych, skrzyni, sejfów, pralek, automatów do gier oraz automatów vendingowych. Używanie takiego schodołaza znacznie przyśpieszy pracę osób, które zajmują się transportem oraz załadunkiem lub rozładunkiem. Urządzenie tego typu jest na tyle profesjonalne i wytrzymałe, że powinno posłużyć przez wiele lat.

Schodołazy towarowe cena

Cena transporterów towarowych mieści się w przedziale od około 13 000 złotych za schodołaz towarowy na galony Sall110 Ergo Liftkar Sano (na 6 galonów) do 23 000 złotych za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal HD 330 Fold Dolly. Warto jednak pamiętać o dofinansowaniach na transportery towarowe.


Czytaj również:

powrót »