Schodołazy towarowe – szybkie, bezpieczne i wygodne

Schodołazy towarowe to ogromne wsparcie w branżach zajmujących się zatowarowaniem. Te nowoczesne urządzenia umożliwiają transport wielkogabarytowego towaru, co często bywa skomplikowane i trudne w realizacji. Przenoszenie ciężkich przedmiotów jest kłopotliwe zwłaszcza wtedy, gdy trzeba pokonać schody. Schodołazy towarowe świetnie sprawdzają się podczas przewożenia przeróżnych ciężkich pudeł, paczek, a także sprzętu AGD (na przykład lodówek czy pralek). Ogromnym atutem schodołazów jest możliwość obsługi przez jedną osobę. Zadbaj o swoją wygodę i skorzystaj z tego urządzenia jak najszybciej. Z pewnością, sprawi ono, że Twoja praca będzie wydajna i szybka.

Schodołazy towarowe

Przykładem schodołaza towarowego, który bardzo często wybierany jest przez naszych Klientów jest schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal HD 330 Dolly. Wyposażony został w system rozkładanych podpórek z kółkami „Dolly” zainstalowany do wózka. Warto wiedzieć, że przy wyłączonym wózku i rozłożonych podpórkach możemy używać transportera na płaskich powierzchniach. Dzięki temu możemy przenosić ciężkie towary bez większego wysiłku, gdyż cały ciężar opiera się na kołach transportera. Funkcja ta jest niezwykle przydatna w branży związanej z automatami vendingowymi. Model został wyposażony w dwa przyciski „góra – dół”, a więc jest idealny zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Schodołaz posiada ergonomiczny uchwyt, a jego rączki pokryte są materiałem antypoślizgowym. Dają maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, schodołazy towarowe mają specjalny system hamulcowy, który działa, kiedy Liftkar HD osiągnie kraniec stopnia. Schodołaz ma mocne opony z aluminiowymi felgami, co czyni go niezwykle wytrzymałym. Dla jeszcze większej funkcjonalności schodołaz ma dwie prędkości, dwa tryby pracy wnoszenia (pojedyncze stopnie oraz ciągłość schodów). Jego budowa jest modułowa, a każdą część można wymienić w naszym serwisie. Jego podstawowe wyposażenie składa się z akumulatora, ładowarki sieciowej oraz pasa o 3,2 metra długości i 50 milimetrów szerokości. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy kanał na YouTube, na którym znajdują się filmiki instruktażowe związane ze schodołazami. Pokazują one, jak radzą sobie nasze schodołazy w różnych sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym schodołazu towarowego Liftkar:

Schodołazy towarowe cena

Cena schodołazów towarowych mieści się w granicy od około 13 000 złotych za schodołaz towarowy na galony SAL110 Ergo Liftkar Sano (na 6 galonów) do 23 000 złotych za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal HD 330 Fold Dolly. Ten drugi model jest jednym z bardziej profesjonalnych schodołazów, który może udźwignąć nawet 330 kilogramów. Warto pamiętać, że schodołazy towarowe można nabyć korzystając z dofinansowania. Może ono pokryć nawet dziewięćdziesiąt procent wartości sprzętu. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne wskazówki i podpowiedzi dotyczące wypełniania wniosków. Bardzo ważne, by wszystkie dokumenty oraz załączniki były wypełnione prawidłowo, gdyż dopiero wtedy można uzyskać dofinansowanie.

 


Czytaj również:

powrót »