Najlepsze schodołazy osobowe Liftkar Sano

Na rynku dostępny jest naprawdę ogromny wybór transporterów schodowych. Są to przeróżne schodołazy do przewozu osób gąsienicowe lub kroczące. Wszystkie schodołazy pochodzące od naszej firmy są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Z tego względu mają dwuletnią gwarancję dla osób prywatnych oraz roczną dla firm.

Schodołaz osobowy jakość

Nasze schodołazy osobowe wyposażone zostały na trzy części – środkowa mocuje śrubę, a wyżłobienie umiejscawia wypust poprzeczki. Zamiana kół w transporterach odbywa się naprawdę bardzo szybko, gdyż robi się to za pomocą jedynie jednej śruby. Schodołazy dla osób niepełnosprawnych, które Państwu oferujemy są bardzo wytrzymałe. Rękojeść przymocowana została do metalowych zacisków, co jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa podczas użytkowania. Co więcej, transportery mają żelowe akumulatory, a blokada baterii zabezpiecza ją przed wypadnięciem. Na ramie głównej schodołaz osobowy ma jednakowe śruby TORX, które można przykręcić i odkręcić jednym kluczem. Wszystkie te udogodnienia zostały stworzone po to, by użytkowanie naszych urządzeń było wyjątkowo proste.

Schodołaz do przewozu osób

Najczęściej wybieranymi modelami są schodołaz osobowy Liftkar Sano PT-S 160 oraz schodołaz do transportu osób niepełnosprawnych Liftkar Sano PTR 130. Pierwszy z nich posiada wygodne siedzisko, wyprofilowane rączki i świetnie sprawdza się w użytku domowym, na przykład na krętych schodach. Schodołaz osobowy Liftkar Sano PTR 130 jest typem transportera gąsienicowego, co oznacza, że posiada wbudowany system gąsienic pomagających mu w pokonywaniu schodów. Jest to niezwykle nowoczesny i innowacyjny system, który z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających osób. Schodołazy warto dostosować do potrzebnej masy pasażera wraz z wózkiem inwalidzkim. Dostępne są wersje, których maksymalne obciążenie wynosi 130 kilogramów oraz 160 kilogramów, w zależności od potrzeb.

Schodołaz do transportu osób po schodach

 

Z całą pewnością schodołaz osobowy używany nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż osoba dokonująca zakupu może skorzystać z dofinansowania dla osób niepełnosprawnych. Jest ono niezwykle korzystne, gdyż pokrywa nawet dziewięćdziesiąt pięć procent wartości sprzętu. Oczywiście można również skorzystać z innych źródeł pomocy finansowej, którą może okazać się odpowiednia fundacja. Jeszcze innym źródłem finansowania może się stać samodzielna zbiórka pieniędzy, która zyskuje ostatnimi czasy na popularności. Zwłaszcza w kontekście mediów społecznościowych, w szybki sposób udaje się zebrać potrzebną kwotę. Polecamy jednak Państwu zapoznać się z dofinansowaniami (dofinansowanie likwidacji barier w komunikowaniu się i technicznych oraz dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych.). Schodołazy dla osób niepełnosprawnych to świetne rozwiązanie, które w znacznym stopniu pomoże w codziennym życiu wszystkich, którzy zmuszeni są poruszać się na wózku inwalidzkim. Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „częste pytania Klientów”, które prawdopodobnie pomogą Państwu dobrać odpowiedni schodołaz osobowy.


Czytaj również:

powrót »