Jaki wybrać schodołaz dla osób niepełnosprawnych?

Osoby niepełnosprawne zmuszone są codziennie zmagać się nie tylko ze swoją niesprawnością, ale także różnorakimi barierami architektonicznymi. Niestety znajdują się one niemal wszędzie – zarówno w miejscach użytku publicznego, jak i prywatnych domach czy mieszkaniach. Z tego względu warto zakupić schodołaz dla osób niepełnosprawnych, który z całą pewnością pomoże w codziennym poruszaniu się i prawi, że życie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich będzie wygodniejsze. Jest to wspaniała pomoc technologiczne również dla osób, które opiekują się niepełnosprawnymi, gdyż schodołazy osobowe odciążają ich w znacznym stopniu. Koniec z nadwyrężaniem kręgosłupa!

Schodołaz dla osób niepełnosprawnych

Jak zatem wybrać najlepszy schodołaz do transportu osób po schodach? Nie jest to zadanie łatwe, dlatego polecamy Państwu darmowe prezentacje. To wspaniała możliwość poznania naszych schodołazów. Wystarczy do zadzwonić i umówić się na prezentację z naszym przedstawicielem, który przyjedzie na niezobowiązujący pokaz w każdym miejscu w Polsce. Dzięki takiej prezentacji dobierzemy dla Państwa odpowiedni sprzęt i przekonają się Państwo, jak sprawdza się sprzęt w miejscu, w którym będzie on użytkowany. Ponadto, doradzimy, jaki sprzęt wybrać mając na uwadze schody, które znajdują się w danym budynku lub jego otoczeniu. Możemy także sprawdzić, czy dany schodołaz osobowy podpina się do danego rodzaju wózka. Nasz przedstawiciel pomoże Państwu zrozumieć możliwości finansowania, dzięki czemu kwota wydana na schodołaz do transportu osób po schodach, nie będzie nieosiągalna. Nie ma znaczenia, gdzie potrzebny jest nasz schodołaz osobowy – dojedziemy wszędzie, nawet do najmniejszej miejscowości w Polsce. Zadzwoń pod numer 609-804-897.

Schodołazy osobowe

Schodołaz do przewozu osób to sprytne rozwiązanie, dzięki któremu życie osób poruszających się na wózkach inwalidzkie będzie znacznie łatwiejsze i przede wszystkim komfortowe. To niezwykle ważne, by osoby dotknięte niepełnosprawnością mogły w pełni korzystać z życia bez zbyt wielu barier, które i tak znajdują się w wielu miejscach. Schodołazy osobowe to urządzenia pomagające w pokonywaniu wszelkich przeszkód, a zwłaszcza schodów. Ogromnym atutem tego sprzętu jest to, że dostosowuje się do każdego rodzaju schodów. W zależności od potrzeby oferujemy Państwu schodołazy osobowe kroczące, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni domowej oraz schodołazy osobowe gąsienicowe, które pomogą w przestrzeniach użytku publicznego. Jeżeli zależy Ci na Twoich bliskich – zapoznaj się z dofinansowaniami na sprzęt dla niepełnosprawnych i zakup schodołaz osobowy jak najszybciej.

Schodołaz do przewozu osób idealny dla firm transportowych

 

Omawiany sprzęt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, dlatego świetnie nadaje się do firm, które zajmują się transportem osób niepełnosprawnych. Przykładem takiego urządzenia może być schodołaz do przewozu osób Vimec T-09. Można go bardzo łatwo złożyć i rozłożyć i waży jedynie 47 kilogramów. Świetnie sprawdza się na wąskich półpiętrach i klatkach schodowych.


Czytaj również:

powrót »