Wygodnie i bezpiecznie: wózek ręczny dwukołowy

Przewożenie ciężkich i dużych towarów bardzo często wymaga specjalnego sprzętu. Jest on niezbędny, by transport przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Używając wózków lub schodołazów towarowych pracownicy zabezpieczeni są przed przeciążeniami, dzięki czemu każdy magazyn, hurtownia, firma transportowa lub inna placówka zajmująca się zatowarowaniem, jest efektywniejsza działa o wiele bardziej profesjonalnie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno schodołazy towarowe, jak i wózki ręczne, które są niezwykle pomocne podczas codziennych dostaw towaru. Nowoczesne narzędzia tego typu świetnie sprawdzają się do przewozu sprzętu AGD (np. lodówek, pralek itp.), beczek, kegów z piwem, skrzynek z napojami, kartonów, paczek, kominków, sejfów, kopiarek, automatów vendingowych, automatów do gier i wielu innych.

Wózek transportowy dwukołowy ręczny

Przykładem niezwykle popularnego wózka jest wózek dwukołowy do wody na 7 galonów. Jest on wyposażony w praktyczne płozy, które usprawniają przewóz. Wózki przeznaczone do transportu wody mineralnej w galonach posiadają specjalnie rozkładane półki, na których w wygodny sposób układa się galony. Na pierwszej półce możemy umiejscowić 2 galony, a następne na pozostałych po 1 galonie na każdej półce. Dzięki właśnie takiemu rozłożeniu przewóz wody jest wygodny i nie wymaga wiele siły. Wózek ten jest specjalnie wyprofilowany, dlatego przewożony towar nie wypada, a prowadzenie urządzenia jest łatwe i przyjemne. Ogromną zaletą naszych wózków jest możliwość rozłożenia półek, dzięki czemu nie zajmuje on zbyt wiele miejsca w samochodzie lub magazynie.

Wózek dwukołowy ręczny

Innym rodzajem wózka dwukołowego do wody jest wózek dwukołowy na 6 galonów. Jak większość naszych wózków zbudowany jest na mocnych podstawach schodołazu. Jest to urządzenie bardzo podobne do schodołazów typu Liftkar, z tym że nie posiada elektrycznego napędu. Wózek ma specjalnie rozkładane półki, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo galonów. Dzięki nim są ułożone w odpowiedni sposób, przez co nie mają możliwości zniszczenia się. Wózek ten również jest składany, dlatego zajmuje bardzo mało miejsca.

Wózek dwukołowy ręczny składany

Wszystkie nasze wózki mają składane półki, dzięki czemu przechowywanie ich jest naprawdę proste. To z pewnością ich spory atut, gdyż nawet kilka wózków może być swobodnie przewożona samochodem lub ułożona w przeznaczonym do tego miejscu, np. w magazynie.

Wózek magazynowy ręczny dwukołowy – dobór akcesoriów

 

Aby wykorzystać możliwości naszych wózków z serii MODULKAR warto odpowiednio go wyposażyć. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo mnóstwo dedykowanych im akcesoriów, dzięki czemu będzie on idealny do konkretnych zadań. Są to między innymi składane stoły do schodołazów SAL Liftkar Sano, przeróżne uchwyty na butle, półki o różnych wymiarach, uchwyty na beczki oraz kegi. Niezwykle przydatne są także pasy do wózków ręcznych o różnych szerokościach, np. 50 i 25 milimetrów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i skompletowania idealnego sprzętu, który będzie w jak największym stopniu odpowiadał Państwa wymaganiom.


Czytaj również:

powrót »