Profesjonalny sprzęt transportowy: wózek ręczny taczkowy

Do transportu wielkogabarytowego używa się przeróżnych wózków i schodołazów. Niezwykle popularnym i przydatnym sprzętem są ręczne wózki towarowe, np. do przewozu galonów z wodą mineralną. Dzięki takiej pomocy sprzętu, pracownicy nie muszą przeciążać swoich kręgosłupów i transport odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Budowa wózków jest podobna do budowy innowacyjnych schodołazów, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Dzięki ich modułowej budowie można wymieniać w nich każdą, nawet najmniejszą część. Właśnie dlatego wózki służą przez długi czas. Wersje przeznaczone do przewozu towarów mogą transportować beczki, kegi z piwem, kartony, sejfy, sprzęty AGD, kominki, a także automaty do gier i wiele innych.

Wózek dwukołowy taczkowy

Przykładem niezwykle profesjonalnego wózka jest wózek dwukołowy aluminiowy taczkowy PISTOL PŁOZY MODULKAR. Jest to wózek ręczny, który nie posiada napędu elektrycznego i wyposażony został w półkę stałą. Jak pozostałe nasze wózki posiada budowę modułową, co ułatwia wymianę poszczególnych jego części, gdy te zostaną uszkodzone lub się zestarzeją. Każda część posiada swój zamiennik, dzięki czemu może być bardzo szybko wymieniona, a wózek dalej może wykonywać swoje zadania. MODULKAR idealnie sprawdza się podczas codziennego przewozu towarów. Jego ogromnym atutem jest mocna podstawa, taka sama jak w schodołazach – można powiedzieć, że jest to Liftkar, z tym że bez elektrycznego napędu. Nasza oferta obejmuje 3 modele, które zaprojektowane są tak, aby dostosować się do potrzeb każdego Klienta. Warto pamiętać, że cena wózka nie dotyczy jego półki – akcesoria trzeba dokupić dodatkowo. Odpowiednio wyposażony wózek będzie idealnie spełniał wymagania jego użytkownika. Ładowność wózka wynosi nawet 300 kilogramów, co uczyniło go totalnym bestsellerem. Wysokość jego ramy wynosi 130 centymetrów i posiada specjalne płozy z nylonowymi wkładkami przeznaczonymi do transportu po schodach. Jego kolejną zaletą jest to, że jego półki są składane, dlatego zajmuje niewiele miejsca w samochodzie lub magazynie.

Wózek taczkowy

 

Drugim modelem wózka godnego uwagi, jest wózek dwukołowy ręczny aluminiowy taczkowy LOOP, który został wyposażony w półkę zawiasową. Podobnie jak poprzedni model, jest idealny do codziennych dostaw towaru. Dzięki temu przebiegają one szybko, sprawnie i bezpiecznie. Zbudowany jest z materiałów najwyższej jakości i posiada budowę modułową. Tego modelu można używać do przewozu naprawdę ciężkich przedmiotów, np. lodówek, pralek, paczek, sejfów i innego rodzaju towarów. Jego ładowność wynosi 300 kilogramów, a wysokość ramy sięga 130 centymetrów. Wózek został wyposażony w wygodny okrągły uchwyt. Warto pamiętać, że do każdego wózka należy dokupić półkę – w naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli, które można dokupić w zależności od potrzeb. Waga standardowa wózka z półką to zaledwie 9 kilogramów – półkę można składać.


Czytaj również:

powrót »