Wózek ręczny transportowy – budowa i zastosowanie

Transport wielkogabarytowych przedmiotów jest niezwykle skomplikowany i bardzo często wymaga pracy wielu pracowników. Ciężkie towary można przewozić za pomocą różnego rodzaju schodołazów i wózków. Przykładem urządzenia, które jest niezwykle pomocne w takich sytuacjach, jest ręczny wózek towarowy występujący w kilku wersjach. Warto pamiętać, że na wszystkie nasze sprzęty dostają Państwo gwarancję – dwuletnią dla osób prywatnych i roczną dla firm. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy SANO na Polskę, dlatego posiadamy dobrze wyposażony serwis, w którym można zakupić nawet najmniejszą część. Dzięki temu nasz sprzęt może być używany przez długi czas. Zapraszamy również na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdują się filmy instruktażowe dotyczące naszych urządzeń.

Wózek dwukołowy do wody

Przykładem wózka ręcznego transportowego jest wózek na 7 galonów, który posiada wygodne płozy. Dedykowany jest przewozowi wody mineralnej w dużych ilościach. Warto wiedzieć, że nie posiada on elektrycznego napędu. Modulkar posiada modułową budowę, dzięki czemu swobodnie można wymieniać każdą jego część. Każdy wózek wyposażony jest w specjalne rozkładane półki, na których rozkłada się galony. Półki są bardzo wytrzymałe, a ich kształt dostosowany jest do tego, aby galony z wodą mineralną nie wypadały. Jego dużym atutem jest możliwość złożenia wszystkich półek, dzięki czemu zajmuje on bardzo mało miejsca, np. w samochodzie.

Wózek ręczny transportowy składany

 

Kolejnym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest wózek dwukołowy ręczny aluminiowy PISTOL PŁOZY MODULKAR. Jest to ręczny taczkowy wózek dwukołowy, który świetnie sprawdza się podczas codziennych dostaw towaru, np. sprzętu AGD, beczek, kegów z piwem, skrzynek z napojami, kartonów, paczek, kominków, sejfów, koparek, a także automatów vendingowych, automatów do gier oraz wielu innych. W ofercie wózków Modulkar występują 3 modele, których budowa dostosowana jest do potrzeb Klienta. Warto pamiętać, że cena wózka dotyczy tylko wózka – półki należy dokupić osobno.

Wózek dwukołowy ręczny aluminiowy taczkowy PISTOL

Wózek dwukołowy PISTOL to bardzo podobny model do innowacyjnego schodołazu Liftkar, z tym że bez wbudowanego napędu elektrycznego. Jak wszystkie wózki naszej firmy, ma budowę modułową, co umożliwia szybką wymianę części oraz składanie sprzętu.

Akcesoria do wózków

 

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroką ofertę przeróżnych akcesoriów do wózków towarowych, m.in. składane stoły do schodołazów, uchwyty na butle, przeróżne półki oraz pasy do wózków ręcznych. To właśnie skompletowanie odpowiednich akcesoriów sprawi, że wózek towarowy będzie odpowiednio przystosowany do swoich zadań. Nasz sprzęt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki temu jest wytrzymały i solidny. Wózki transportowe to przykład niezwykle nowoczesnych konstrukcji, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przewożone są ciężkie towary. Dzięki tego typu sprzętowi pracownicy nie będą przeciążeni, a co za tym idzie, wydajność każdego magazynu czy hurtowni na pewno wzrośnie.


Czytaj również:

powrót »