Zapraszamy do zakupów online: schodołazy Allegro

Osoby niepełnosprawne borykają się na co dzień z wieloma trudnościami. Jedną z nich jest pokonywanie barier architektonicznych. Niektóre występują nawet w najbliższym otoczeniu, na przykład w domu. W trosce o osoby, które z różnych powodów nie mogą samodzielnie się poruszać oraz ich opiekunów, stworzyliśmy nasz sklep. Teraz nasze produkty są dostępne także w sklepach internetowych – schodołazy Allegro – mamy nadzieję, że zakup naszego sprzętu będzie jeszcze prostszy.

Schodołazy Allegro – w trosce o wygodę naszych Klientów

 

Zakup sprzętu przez Allegro jest równie bezpieczny, jak bezpośrednio z naszego sklepu. Zdarza się, że jest nawet prostszy, gdyż interfejs tej strony jest niezwykle przyjazny i bardzo prosty w obsłudze. Na naszej stronie na Allegro znajdziecie Państwo niemalże wszystkie nasze produkty – schodołazy osobowe, schodołazy towarowe, podnośniki ręczne, wózki oraz wszelkie niezbędne akcesoria dedykowane naszemu sprzętowi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu – Schodołazy Allegro znajdującego się pod następującym linkiem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25319143

Schodołazy kroczące Allegro

Schodołazy osobowe pomagają osobom niepełnosprawnym poruszać się swobodniej. Dzięki temu ich życie staje się bardziej komfortowe i przede wszystkim szczęśliwsze. Jest to duże udogodnienie również dla opiekunów, którzy nie muszą nadwyrężać swoich kręgosłupów, a także firm przewozowych. Jednym z rodzajów schodołazów osobowych jest schodołaz kroczący. To profesjonalne urządzenie umożliwia osobie poruszającej się za pomocą wózka inwalidzkiego, pokonywać nawet wąskie i strome schody. Schodołazy te mogą przemieszczać się po stopniach, które posiadają stopnie o minimum 60 cm szerokości oraz 50 stopni nachylenia. Schodołazy kroczące dostępne są w wersji z wygodnym krzesełkiem oraz takie, które nie wymagają zsiadania z wózka inwalidzkiego. Te drugie są bardzo przydatne w przeróżnych placówkach, urzędach oraz instytucjach.

Schodołaz gąsienicowy Allegro

 

Drugim typem schodołazów osobowych są schodołazy gąsienicowe – są to innowacyjne i nowoczesne urządzenia, które pomagają osobom niepełnosprawnym przemieszczać się po schodach, nawet tych bardzo długich. Urządzenia te posiadają specjalny akumulator i wbudowany system gąsienic, który umożliwia pokonywanie kolejnych stopni. Schodołaz gąsienicowy może przenosić nawet 160 kilogramów (dostępna jest także wersja do 130 kilogramów). Urządzenie to z powodzeniem może być wykorzystywane w mieszkaniach prywatnych, blokach, instytucjach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przykładem takiego schodołazu jest LIFTKAR SANO PTR 130 (lub 160 kilogramów). Jego ogromną zaletą jest elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz system czujników nachylenia. Co więcej, posiada 3 prędkości, a jego zasięg to nawet 50 pięter! Waga schodołazu gąsienicowego wraz z akumulatorem wynosi 39 kilogramów. Dzięki temu urządzeniu każda osoba niepełnosprawna może poruszać się swobodnie, odwiedzając przyjaciół, znajomych i rodzinę.


Czytaj również:

powrót »