Schodołaz OLX – jesteśmy dla Ciebie!

Schodołazy towarowe to niezwykle przydatne urządzenia, dzięki którym transport towaru jest prosty i bezpieczny. Urządzenia te świetnie sprawdzają się zarówno w branżach zajmujących się zatowarowaniem, jak i podczas zwykłych przeprowadzek. Jest to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu praca w magazynie czy hurtowni jest o wiele łatwiejsza. Dostępna jest już nowa forma sprzedaży – nasze schodołazy towarowe na OLX. Mamy nadzieje, że dzięki temu zakup naszych urządzeń będzie jeszcze łatwiejszy.

Schodołaz towarowy cena

 

Cena schodołazów towarowych wacha się od 13060,14 złotych brutto za schodołaz towarowy na galony SALL110 ERGO LIFTKAR SANO (na 6 galonów) do 23247,00 złotych brutto za niezwykle profesjonalny schodołaz towarowy LIFTKAR SANO SAL HD 330 FOLD DOLLY. Warto jednak pamiętać, że podczas zakupu schodołazu, można skorzystać z dofinansowania na schodołazy towarowe. Na naszej stronie znajdą Państwo wniosek, który należy wypełnić, a także instrukcję, która będzie pomocna podczas jego uzupełniania. Głównym błędem wnioskodawców jest niestosowanie się do instrukcji, która wskazuje, w jaki sposób należy go wypełnić. Przydatną informacją jest także to, że ubiegający się o dofinansowanie nie może w żadnym wypadku zalegać ze swoimi składkami ZUS. Wniosek wysyła się do Warszawy – jego celem nie jest zakup urządzenia, ale poprawa bezpieczeństwa w pracy. Wraz z wnioskiem trzeba złożyć następujące załączniki: oficjalna oferta od nas, faktura pro forma na sprzęt (my wystawiamy), certyfikat CE na sprzęt (my wystawiamy) oraz dokumenty Państwa firmy. Do wniosku mogą zostać załączone dokumenty potwierdzające ogólny stan bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dokumenty zawierające zalecenia w szczególności ekspertyzy przeprowadzone przez specjalistów.

Schodołazy towarowe na OLX – sprawdź naszą ofertę

Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy sprzedaż schodołazów na popularnej i łatwo dostępnej platformie OLX. Mamy nadzieje, że dzięki temu zakup naszych produktów będzie wygodniejszy. Schodołazy towarowe na OLX to świetna okazja, by dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie i zastanowić się, który model będzie spełniał oczekiwania naszej firmy. Nie czekaj – sprawdź nas już dziś.

Absolutny bestseller: schodołaz gąsienicowy towarowy na OLX

 

Schodołazy gąsienicowe działają w oparciu o nowoczesny, wbudowany wewnątrz urządzenia mechanizm gąsienic, który umożliwia pokonywanie schodów. Przykładem schodołazu krocz acego towarowego tego typu może być  LIFTKAR SANO SAL HD 330 FOLD, dzięki któremu można przewozić niskie i ciężkie ładunki. Urządzenie posiada funkcję zmniejszania wysokości wózka poprzez złożenie górnego uchwytu, co jest niezwykle wygodne podczas pracy. Zapraszamy także do zapoznania się z filmem instruktażowym, który pokazuje, w jaki sposób działa schodołaz. Schodołaz gąsienicowy towarowy na OLX to okazja do zakupu profesjonalnego, często niezbędnego sprzętu.


Czytaj również:

powrót »