Wózek schodowy kroczący

Wózek schodowy kroczący należy do urządzeń, które umożliwiają transport po schodach. Jest to profesjonalne urządzenie, które pomaga osobom niepełnosprawnym w życiu codziennym. Inne modele wózków świetnie sprawdzają się podczas transportowania ciężkich towarów i przedmiotów, wiec idealnie pasują do pracy w magazynach, hurtowniach i wszystkich miejscach wymagających przewożenia ciężkich towarów. To właśnie wózki schodowe pomagają pokonywać bariery architektoniczne, które w dalszym ciągu można spotkać na każdym kroku. Schodołazy osobowe stanowią niezwykłą pomoc nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale również dla ich opiekunów oraz firm transportowych.

Wózek schodowy transportowy

Najpopularniejszym i równocześnie najbardziej profesjonalnym urządzeniem transportowym jest schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal HD 330 Fold Dolly. Jego nowoczesność polega na niezwykle szerokim zastosowaniu. Urządzenie to posiada możliwość regulacji rączki oraz rozstawiania podpórek z kółkami. Dla wygody użytkowania został wyposażony w dwa przyciski „góra – dół”, dzięki czemu mogą go używać zarówno osoby praworęczne, jak i leworęczne. Co więcej, rączki pokryte są materiałem antypoślizgowym. Schodołaz posiada specjalny system hamulcowy oraz hamulec, który rozpoznaje kraniec stopnia. Dzięki takiej konstrukcji jest on całkowicie bezpieczny. Zapraszamy Państwa na nasz kanał Youtube, gdzie znajduje się filmik prezentujący sprawność i zwrotność omawianego modelu:

https://www.youtube.com/watch?v=O1HXOzTQ-_s

Wózek schodowy – w jakich sytuacjach jest przydatny?

Równe popularnym modelem wózka schodowego jest Liftkar Sano Sal HD 330 Fold. Umożliwia on bardzo płynną i wygodną regulację górnego uchwytu, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze ustawienie środka ciężkości. Taka budowa schodołazu pozwala na zmniejszenie wysokości wózka dzięki złożeniu górnego uchwytu. Wózek schodowy tego rodzaju jest wręcz idealny do transportu niskich i ciężkich ładunków.

 

Wózek schodowy cena

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele schodołazów towarowych. Ich ceny mieszczą się w przedziale od 13530 złotych brutto za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal 110 Rego do 14517,69 złotych brutto za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal 110 Fold-L. Biorąc pod uwagę praktyczność i funkcjonalność schodołazów towarowych cena ta nie jest wysoka. Warto jednak skorzystać z dofinansowań na schodołazy towarowe. Niezwykle istotne jest dołączenie do wniosku potrzebnych załączników, są to:

-oficjalna oferta od nas, (my wystawiamy)

- fv pro forma na sprzęt (my wystawiamy),

- certyfikat CE na sprzęt (my wystawiamy),

- dokumenty Państwa firmy,

- dokumenty potwierdzające ogólny stan bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dokumenty zawierające zalecenia w szczególności ekspertyzy przeprowadzone przez specjalistów.

Schodołazy towarowe używane

Wiele osób zastanawia się, czy warto inwestować w nowy transporter schodowy. Ze względu na wcześniej wspomniane dofinansowanie, z całą pewnością lepiej zakupić nowy sprzęt. Nowe urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością. Nasze produkty objęte są gwarancją – dwuletnią dla Klientów indywidualnych oraz roczną dla firm. Czytaj gwarancja oraz jakośc:

 

http://schodolaz.eu/art_cat//ckid,8572/pt,0/title,GWARANCJA-ORAZ-JAKOSC/


Czytaj również:

powrót »