Jaka jest cena za wózek transportowy schodowy?

Wózek transportowy schodowy to fantastyczne urządzenie, które pomaga osobom niepełnosprawnym pokonywać bariery architektoniczne. Dzięki niemu życie osób, które z różnych przyczyn zmuszone są do poruszania się za pomocą wózka inwalidzkiego, jest o wiele bardziej komfortowe. Wózek transportowy schodowy to świetne rozwiązanie również dla opiekunów oraz firm przewozowych – koniec z nadwyrężaniem kręgosłupa. Wszędzie tam, gdzie osoby niepełnosprawne nie mogą normalnie się poruszać, warto kupić wózek transportowy, zwłaszcza, że istnieje możliwość skorzystania z dofinansowań na taki sprzęt.

Wózek transportowy magazynowy

Wózki transportowe umożliwiają szybki i skuteczny transport towaru. Jest to niezwykle solidny produkt, który nie rozczaruje nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Są niezwykle lekkie i łatwe w sterowaniu. Świetnie sprawdzają się w codziennych dostawach towaru, jak i transportowaniu butli wody. Wózki wykonane są z wytrzymałego aluminium i zbudowane są na mocnych podstawach schodołazu. W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne wózki transportowe – dwukołowe do wody, wózki dwukołowe, wózki taczkowe oraz potrzebne do nich akcesoria, które sprawią, że transport stanie się jeszcze łatwiejszy.

Wózek transportowy dwukołowy cena

Wózek transportowy dwukołowy idealnie nadaje się do wykonywania codziennych dostaw towaru. Zbudowany jest na mocnych podstawach schodołazu. Jego budowa jest bardzo podobna do schodołazu Liftkar, z tym że nie posiada on elektrycznego napędu. Ogromnym atutem wózka jest modułowa budowa – każda część posiada swój zamiennik, który bez problemu wymienimy w razie potrzeby. Wózek transportowy dwukołowy świetnie sprawdza się podczas transportu sprzętu AGD, automatów do gier, sejfów, kopiarek, beczek, kartonów, paczek, automatów vendingowych i wielu innych. Cena wózka mieści się w przedziale od 1184,49 zł brutto za wózek dwukołowy ręczny alumniowy taczkowy PISTOL MODULATOR do 3075,50 złotych brutto za wózek dwukołowy do wody na 7 galonów z płozami. Wózek transportowy dwukołowy wymaga uzupełnienia półką, która powinna być dostosowana do Twoich potrzeb. Dostępnych jest wiele rodzajów półek, które znajdziesz pod poniższym linkiem:

http://schodolaz.eu/opis/7624790/wozek-dwukolowy-reczny-aluminiowy-taczkowy-pistol-polka-stala-modulkar.html

Wózek transportowy schodowy

 

Wózek transportowy schodowy posiada swoją wersję nieco bardziej profesjonalną, która umożliwia transport po schodach. Są to produkty z serii SAL, które mogą udźwignąć nawet 170 kilogramów. Urządzenie to posiada wygodny regulator prędkości, mocne opony, a akumulator może wytrzymać drogę nawet 300 stopni. Wózek transportowy schodowy cena – czy jest ona wysoka? Koszty takiego wózka mieszczą się w przedziale od 13530 złotych brutto za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal 110 Rego do 14517,69 złotych brutto za schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal 110 Fold-L. Warto pamiętać, że istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na schodołaz towarowy. Dofinansowanie może pokryć nawet 90% wartości sprzętu. ZUS chętnie przyznaje pieniądze na ten cel, gdyż zapobiega to zbyt szybkiemu odchodzeniu na rentę pracowników, a także zbyt częstemu korzystaniu z urlopu L4 po urazach doznanych podczas pracy.


Czytaj również:

powrót »