Zamiast drogiej windy towarowej. Kup schodołaz towarowy

Likwidacja barier architektonicznych jest niezwykle istotna, gdyż jedynie dzięki niej osoby poruszające się przy pomocy wózków inwalidzkich mogą normalnie funkcjonować. Niestety w dalszym ciągu wiele budynków nie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, co przysparza im wielu problemów w codziennym życiu. Problem dotyczy zarówno przestrzeni użytku publicznego, jak i najbliższego otoczenia, czyli ich własnego domu. W celu likwidacji barier architektonicznych bardzo często umieszcza się w budynkach windy towarowe, jednak są one bardzo drogie. Świetnym rozwiązaniem, które jest o wiele tańsze są schodołazy towarowe. Urządzenia te są równie profesjonalne i niezwykle pomocne między innymi dla osób niepełnosprawnych.

Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołaz towarowy to urządzenie, które oprócz niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym świetnie sprawdza się podczas transportu wielogabarytowego towaru. Zdarza się, że jest on niezwykle kłopotliwy, zwłaszcza gdy do pokonania są schody. Schodołazy towarowe polecane są przez różnorakie branże zajmujące się załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Sprawdzają się także podczas zwykłych przeprowadzek, gdyż dzięki nim można przewozić lodówki, pralki, pudła oraz inne duże i ciężkie przedmioty. Schodołazy towarowe skonstruowane są w taki sposób, by nie sprawiać kłopotów osobie obsługującej. Z tego względu, operator schodołazu bez problemu poradzi sobie z obsługą maszyny. Jest to bardzo wygodne i całkowicie bezpieczne urządzenie.

Schodołazy towarowe używane

Wiele osób może się zastanawiać nad zakupem schodołazu towarowego używanego. Są dwa główne powody, dla których warto kupić nowy model transportera. Po pierwsze, jego cena jest o wiele niższa niż cena windy towarowej. Po drugie, istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na schodołazy towarowe. Jego wysokość może wynieść nawet 90% wartości sprzętu. Dlaczego ZUS wypłaca tego typu odszkodowania? Jest to prewencja wypadkowa, która ma zapobiegać zbyt wczesnemu odchodzeniu na rentę lub brania długich urlopów L4 z powodu urazów podczas pracy. Warto pamiętać, że do wniosku należy dołączyć odpowiednie załączniki. Listę załączników oraz przydatnych wskazówek do wypełniania wniosku znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://schodolaz.eu/art_cat//ckid,8571/pt,0/title,DOFINANSOWANIE-SCHODOLAZY-TOWAROWE/

Schodołaz towarowy cena

 

Schodołaz towarowy cena – ile ona wynosi? Biorąc pod uwagę, jakie funkcje posiada schodołaz transportowy, jego cena jest naprawdę niska. Posiadanie tego nowoczesnego urządzenia usprawni działanie każdej firmy transportowej lub miejsc takich jak magazyny czy hurtownie. Najdroższy schodołaz towarowy, który znajduje się w naszej ofercie to schodołaz towarowy Liftkar Sano Sal HD 330 Fold Dolly. Kosztuje on 23247 złotych brutto. Jest to wspaniałe połączenie schodołazu typu FOLD, który ma możliwość regulacji rączki z typem DOLLY, który posiada możliwość rozstawiania podpórek z kółkami. Najtańszą wersją schodołazu towarowego jest schodołaz towarowy na galony SAL110 ERGO Liftkar Sano (na 6 galonów). Jego cena wynosi 13060 złotych brutto.


Czytaj również:

powrót »