Gwarancja na schodołazy osobowe

Schodołazy osobowe to bardzo często niezbędne urządzenia, które wspomagają osoby niepełnosprawne w poruszaniu się po nierównych powierzchniach. Największą zaletą transporterów schodowych jest to, że dopasowują się do każdego rodzaju schodów. Umożliwiają zatem wprowadzenie znacznego udogodnienia bez większych remontów czy zmian w architekturze mieszkania. Schodołazy osobowe pozwalają na przemieszczanie się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i poza nimi. Produkt ten z pewnością zainteresuje osoby o ograniczonych możliwościach ruchu, opiekunów osób niepełnosprawnych oraz placówki pomagające wspomnianym osobom.

Schodołaz osobowy gwarancja?

Koszty schodołazów są niewspółmierne do korzyści, jakie niosą, jednak dla wielu osób może być to duży wydatek. Warto zapoznać się z dofinansowaniami dla osób niepełnosprawnych, które mogą pomóc w pokryciu kosztów. Każdy, kto jest zainteresowany zakupem transportera schodowego, musi wiedzieć, że jest to niezwykle dobra inwestycja. Schodołazy wykonane są z wytrzymałych materiałów, dlatego posłużą przez długi czas. Z tego względu urządzenia te objęte są gwarancją. Dla osób prywatnych i  dla firm wynosi ona dwa lata. Istotą informacją jest, że gwarancja jest ważna, nawet gdy zakup odbywa się na firmę lub z wystawieniem faktury.

Schodołaz wytrzymałość

Jakość schodołazów jest bardzo wysoka, gdyż:

-zmiana kół schodołaza następuje za pomocą tylko jednej śruby,

-rękojeść przytwierdzona jest do zacisków wykonanych z metalu,

-akumulator jest żelowy i dzięki temu niezwykle bezpieczny,

-rama wyposażona jest w śruby TORX, które można odkręcać i przykręcać jednym kluczem,

-ma możliwość zamontowania twardych kół i ich wspornika,

-jest wyposażony w niezwykle mocną część jezdną, której budowa umożliwia pochylenie urządzenia do tyłu.

Omówione atuty oraz gwarancja na schodołazy świadczą o tym, że ich zakup z pewnością nie rozczaruje żadnego użytkownika.

Schodołaz osobowy – zalety

Dla wszystkich osób, które zmuszone są poruszać się na wózkach inwalidzkich, możliwość korzystania z transportera schodowego będzie niezwykle zadowalająca. Zwłaszcza schodołazy kroczące, które umożliwiają zjeżdżanie nawet po wąskich i stromych schodach, umożliwią swobodne przemieszczanie się. Transportery schodowe tego typu posiadają przemyślaną budowę, dzięki czemu składanie i przenoszenie ich nie sprawia większych kłopotów. Schodołazy występują w dwóch wariantach – jedne posiadają fotelik, drugie wózek inwalidzki. Dzięki pasom bezpieczeństwa i akcesoriom takim jak podłokietniki czy podnóżki są niezwykle bezpieczne i komfortowe.

Schodołazy osobowe

 

Ze względu na to, że schodołazy są bardzo wytrzymałe i posiadają gwarancje (roczną dla firm i dwuletnią dla osób prywatnych) świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i placówek. Posiadanie tego sprytnego urządzenia w mieszkaniu umożliwi godne spędzanie czasu w najważniejszej przestrzeni, jaką jest dom. Transportery schodowe idealnie spełnią swoje funkcje w miejscach publicznych, a także ośrodkach, które opiekują się osobami niepełnosprawnymi.


Czytaj również:

powrót »