TRANSPORTER CIĘŻKICH ŁADUNKÓW PO SCHODACH

TRANSPORTER CIĘŻKICH ŁADUNKÓW PO SCHODACH DO 330 KG Ciężkie ładunki to trudne ładunki. Zwłaszcza w transporcie w górę i w dół po schodach. To naprawdę duże obciążenie dla pleców i stawów. Istnieje duże ryzyko wypadków. Czasami potrzebne są  dwie lub nawet trzy osoby by wykonać daną pracę. Z LIFTKAR HD można transportować ciężkie ładunki szybko i bezpiecznie w górę i w dół po schodach.

 

 

Od ciężkich kotłów i sprzętu AGD aż po obszerne rolki linoleum – Ze schodołazem elektrycznym LIFTKAR HD rzetelnie, szybko i łatwo poradzisz sobie z problemem transportu. Schodołaz towarowy Sano jest idealny do stosowania w firmach transportowych i logistycznych, handlu detalicznym i hurtowym oraz przemyśle.

 

Sercem LIFTKAR HD jest doskonale wyważona podstawa jezdna z dwoma ustawieniami prędkości oraz trybami pracy ciągłej lub przerywanej. System hamulcowy uruchamiany przy krawędzi stopnia gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

 

Seria LIFTKAR HD jest przeznaczona dla ładunków do 330 kg. Modułowy asortyment produktu umożliwia wybór odpowiedniego schodołazu do twoich potrzeb:

LIFTKAR HD Universal przeznaczony dla wysokich i ciężkich ładunków, takich jak automaty z napojami i stosy ciężkich skrzynek.

 

LIFTKAR HD Fold przeznaczony dla kompaktowych ciężkich ładunków, takich jak piece żeliwne lub kopiarki.

 

LIFTKAR HD Dolly przeznaczony dla tras transportowych z długimi odcinkami płaskimi.

 

Schodołaz LIFTKAR HD Universal PEŁNA MOC DLA WYSOKICH I CIĘŻKICH ŁADUNKÓW Niezależnie czy to skrzynie elektryczne, automaty vendingowe z napojami, automaty do gier, duże kotły, zbiorniki solarne, ciężkie rolki linoleum lub stosy skrzyń,

 

LIFTKAR HD Uni został specjalnie zaprojektowany do transportowania wysokich i ciężkich ładunków na każdym rodzaju schodów. Jeśli przenoszenie wysokich obiektów było zwykle problemem, schodołaz LIFTKAR HD Uni wykona to zadanie bez wysiłku z jego mocnym silnikiem. Dzięki swej smukłej konstrukcji i innowacyjnej technologii wspinania się, wysokie i ciężkie przedmioty mogą być przewożone bezpiecznie i bez wysiłku w górę i w dół w wąskich klatkach schodowych, a nawet po schodach krętych. Aby jeszcze bardziej ułatwić transport dostępna jest również półka HD z 4 podwójnymi kółkami: teraz transporter schodowy LIFTKAR HD może być przemieszczany bez wysiłku po płaszczyźnie w pozycji pionowej bez przechylania. LIFTKAR HD Universal - Nr. Art. 060 701

 

Wszystkie zalety w mgnieniu oka

› udźwig do 330 kg, wysokość stopni do 22 cm,

› dwa tryby pracy i lekka modułowa konstrukcja,

› wytrzymała rama z opatentowanych Sano profili aluminiowych,

› innowacyjny, zintegrowany system hamulcowy wykrywający krawędź stopnia,

› ergonomiczne uchwyty z gumową powłoką antypoślizgową,

› doskonale wyważona podstawa jezdna › GÓRA / DÓŁ przełącznik po obu stronach uchwytu dla lewo- i praworęcznych operatorów,

 

Schodołaz LIFTKAR HD Fold IDEALNY DO TRANSPORTU KOMPAKTOWYCH, CIĘŻKICH ŁADUNKÓW Kopiarki, piece żeliwne, kotły, kontenery na pościel, baterie do systemów telefonicznych, silniki pneumatyczne itp wszystkie mają jedną wspólną cechę: są zwarte i ciężkie. Jeśli obiekt ma bardzo nisko środek ciężkości, to naprawdę trzeba przykucnąć by utrzymać równowagę. A to naprawdę ogromne obciążenie dla pleców. Chyba, że do transportu tych ładunków użyjesz LIFTKAR HD Fold.

 

Z transporterem elektrycznym LIFTKAR HD Fold można dostosować nachylenie uchwytów do dokładnego środka ciężkości towarów transportowanych. Oznacza to, że można utrzymać wyprostowaną postawę podczas manewrowania schodołazem nawet z najcięższymi ładunkami w górę i w dół po schodach.

 

To takie proste: wystarczy zwolnić dźwignię, aby ustawić idealną pozycję uchwytów w kilka sekund. Tarcze cierne zapewniają pozostanie uchwytu bezpiecznie na miejscu po dokręceniu dźwigni.

 

Nazwa mówi sama za siebie: w LIFTKAR HD Fold uchwyt można złożyć tak, że schodołaz może być umieszczony nawet w najmniejszym pojeździe transportowym. LIFTKAR HD Fold - Nr. Art. 060 705

 

 

Schodołaz LIFTKAR HD DOLLY & FOLD DOLLY IDEAŁ – NAWET NA PŁASZCZYŹNIE Z schodami za nami, nadal mamy teren poziomy do pokonania. Z LIFTKAR HD Dolly można zwiększyć swą prędkość nawet na płaskiej powierzchni. Gdy pokonaliśmy już barierę schodów, zintegrowany system Dolly wkracza do gry na odcinkach płaskich.

 

Pokonywanie schodów w górę i w dół nie jest jedynym problem. Często trzeba przejść przez parking i pomieszczenia firmowe. Dzięki systemowi Dolly można teraz zrobić to dużo szybciej.

 

Z rozłożonymi podpórkami jezdnymi, ciężkie ładunki mogą być przepchnięte na równym podłożu przy minimalnym wysiłku. System jest aktywowany w krótkim czasie: wystarczy przechylić LIFTKAR HD, rozszerzyć Dolly i zablokować w miejscu. Przekształca się w sekundach ze schodołazu transportowego w urządzenie do pchania na równym podłożu. System Dolly użyteczny jest również podczas transportu wysokich ładunków przez standardowe drzwi.

 

Na obszarach, takich jak place budowy i kostka brukowa, świetnie sprawdzają się wzmocnione opony bieżnikowane odporne na przebicie.

 

 

Wersja Dolly jest dostępna zarówno dla modelu Uni jak i Fold. LIFTKAR HD Dolly - Nr. Art. 060 705 Schodołaz LIFTKAR HD Fold Dolly - Nr. Art. 060 711

Wersje schodołazów HD:

wersje schodolazow hd

Filmik jak radzi sobie hd 330 dolly:

filmik hd 330 dollyCzytaj również:

powrót »