Wysokiej jakości ręczne wózki aluminiowe

Transport różnego rodzaju ładunków wymaga odpowiedniej siły. Bardzo często może negatywnie odbijać się na kondycji kręgosłupa, stawów i mięśni. Warto więc zrobić wszystko, aby tak się nie stało. Rozwiązaniem okazuje się być kupno różnego rodzaju wózków ręcznych, które wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium. Doskonałe usprawniają one proces transportu naprawdę ciężkich ładunków, ułatwiając pracę i czyniąc ją o wiele szybszą.

Co można transportować z ich pomocą?

Ręczne wózki towarowe wykonane z aluminium idealnie nadają się do przewożenia:

beczek;

kegów z piwem;

kartonów;

sejfów;

sprzętu AGD;

kominków;

automatów do gier.

Z ich pomocą przetransportować można również szereg innych ładunków, które są zbyt ciężkie, aby przenosić je tylko przy użyciu siły własnych mięśni. Poszczególne ładunki umieszcza się na specjalnych półkach. Nie ma tu ryzyka, że w czasie transportu stoczą się, ulegając tym samym uszkodzeniu.

 

Materiał wysokiej jakości

Ręczne wózki towarowe wykonane są z wysokogatunkowego aluminium. To właśnie dzięki temu przez naprawdę długi czas zachowują idealny wygląd i doskonałą kondycję. Odporne są na rdzę, która nie pokrywa ich nawet po długim czasie użytkowania. Korzystać można z nich latami.

 

Konstrukcja

Wózki ręczne to doskonałe urządzenia istotnie ułatwiające pracę. Ich konstrukcja podobna jest do budowy schodołazów, czyli maszyn, które także ułatwiają transport różnych ładunków. Wózki pozbawione są elektrycznego napędu. Ich budowa sprawia jednak, że skorzystanie z nich nie nastręcza żadnych trudności. Charakteryzują się konstrukcją modułową, przez co wymiana poszczególnych podzespołów nie wiąże się z najmniejszymi choćby problemami.

 

Wygodna rączka

Ręczne wózki towarowe to urządzenia wygodne w obsłudze. Wszystko za sprawą solidniej wykonanej rączki, która naprawdę dobrze układa się w dłoni. Pokryta jest materiałem, który zapobiega ślizganiu się jej w ręce. Dzięki temu osoba obsługująca wózek nie musi obawiać się, że w czasie pracy wyślizgnie się on z ręki. Dodatkowo materiał nie sprzyja powstawaniu otarć, odparzeń czy pęcherzy na dłoniach w czasie długotrwałej pracy.

 

Ochrona kręgosłupa

Wózki ręczne pomagają transportować ciężkie ładunki bez nadmiernego nadwyrężania kręgosłupa. Dzięki temu każdy, kto jest zatrudniony w magazynie lub firmie transportowej, nie musi obawiać się o stan własnego zdrowia. Jest to także plus dla pracodawców, którzy mogą być pewni, że ich pracownicy zdecydowanie rzadziej będą korzystać ze zwolnień lekarskich w związku z urazami powstałymi na skutek dźwigania ciężkich przedmiotów.

 

Transportowe wózki ręczne wykonane z lekkiego, a zarazem odpornego na uszkodzenia aluminium to idealne rozwiązanie wtedy, kiedy zależy nam na usprawnieniu pracy. Z ich pomocą transport galonów z wodą czy beczek z piwem nie będzie już nastręczał większych problemów. Będzie on przebiegał szybciej, sprawniej oraz będzie mniej obciążający dla pracowników. W efekcie firma będzie działać sprawniej, co przełoży się na osiągane zyski. A przecież właśnie na tym zależy każdemu, kto prowadzi własne przedsiębiorstwo.


Czytaj również:

powrót »