Prosty tani schodołaz elektryczny o nośności do 310 kilogramów

Schodołazy to urządzenia, które większości z nas kojarzą się z osobami starszymi, niepełnosprawnymi i chorymi. To właśnie dzięki ich pomocy przemieszczanie się i pokonywanie barier architektonicznych nie sprawia trudności. Warto jednak wiedzieć, że maszyny te można wykorzystywać również do transportu towarów. Towarowe schodołazy elektryczne to naprawdę dobre rozwiązanie, które pozwala istotnie ułatwić sobie pracę.

 

Szukając elektrycznego schodołaza o prostej budowie, warto zainteresować się modelem LIFTKAR SANO MTK 310. Jest to tanie urządzenie, którego nośność dochodzi aż do 310 kilogramów. Jakie są jego pozostałe zalety? Czy jest to urządzenie, które dobrze spełni swoje zadania?

Co można transportować z jego użyciem?

Wspomniany wyżej schodołaz elektryczny może być wykorzystywany do transportu ładunków o dużej wadze. Doskonale sprawdza się w przypadku:

pieców grzewczych;

silników różnego rodzaju;

sejfów;

skrzyń;

automatów vendingowych.

Z jego pomocą można przewodzić również inne ciężkie przedmioty.

 

Zalety urządzenia

Elektryczny schodołaz charakteryzuje się prostą budową. Jego obsługa również nie jest skomplikowana. Dzięki temu poradzi sobie z nią każdy. Urządzenie pozwala na bezproblemowe pokonanie schodów o różnym nasileniu. Pozwala to pracować szybko, komfortowo i nie wymaga wysiłku od osoby, która na określone piętro musi dostarczyć dany przedmiot.

 

Schodołaz wykonany jest tak, aby możliwe było korzystanie z niego również w przypadku schodów o dużym nachyleniu. Specjalna konstrukcja sprawia, że nie trzeba obawiać się wtedy o to, że urządzenie zacznie pokonywać schody zbyt szybko. Bez trudu posługiwać można się nim także na naprawdę wąskich klatkach schodowych. Nie trzeba więc chyba nikogo przekonywać, że schodołazy elektryczne są urządzeniami, które istotnie ułatwiają pracę.

 

Maszyna wyposażona jest w wygodną rączkę, która dobrze leży w dłoni. Pokryta jest specjalnym materiałem, który nie ślizga się. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że w trakcie pokonywania schodów urządzenie wysmyknie się z ręki, a ładunek ulegnie uszkodzeniu. Schodołaz jest więc urządzeniem w pełni bezpiecznym nie tylko dla operatora, ale również przewożonego towaru.

 

W trosce o własny kręgosłup

Przenoszenie ciężkich ładunków zawsze negatywnie odbija się na kondycji kręgosłupa. Schodołaz to rozwiązanie, które pomaga zadbać również o własne ciało. Odciąża kręgosłup, nie nadwyręża stawów i mięśni. Korzystając z niego, nie trzeba obawiać się o stan własnego zdrowia. Zaleca się kupno schodołazów wszystkim tym, którym kondycja własna oraz zatrudnianych pracowników nie jest obojętna. Zmniejszają one ilość kontuzji w firmie i tym samym ograniczają ilość zwolnień lekarskich.

 

Schodołazy towarowe to idealne rozwiązanie, które pomaga usprawnić proces transportu przedmiotów o dużej wadze. Dzięki nim odbywa się on szybciej i sprawniej, a osoby przewożące ciężkie ładunki nie są narażone na powstanie uszkodzenia kręgosłupa, które mogłoby na długo wyeliminować je z pracy. Schodołazy towarowe to więc zakup, który naprawdę się opłaca.

mtk w akcji:

mtk transport pieca

 


Czytaj również:

powrót »