Najlepszy schodołaz do transportu AGD i kserokopiarek po schodach

Większość osób jest przekonanych, że schodołazy to urządzenia przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób mających problemy z poruszaniem się. Pomagają one w pokonaniu barier architektonicznych i sprawiają, że ci, którzy nie potrafią samodzielnie się przemieszczać, nie muszą przebywać tylko i wyłącznie w domu. Okazuje się jednak, że schodołazy to coś znacznie więcej. Dzisiaj można zakupić urządzenia tego rodzaju, które przeznaczone są do transportu sprzętu AGD oraz kserokopiarek. Najlepsze są te, które wyposażono w specjalny podnośnik.

 

Jakie zalety mają schodołazy do transportu sprzętu?

Urządzenia tego rodzaju są przede wszystkim naprawdę lekkie. Dzięki temu z ich obsługą nie ma problemu. Większość modeli nie waży więcej, jak dwadzieścia kilogramów.

 

Możliwość regulowania prędkości pracy to kolejny atut, który pozwala na dostosowanie działania urządzenia do własnych potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie schodołaz może działać naprawdę szybko – w ciągu minuty jest w stanie pokonać aż czterdzieści osiem stopni. Dzięki temu urządzenia można dostarczyć pod wskazany adres naprawdę błyskawicznie, nie odczuwając przy tym żadnego zmęczenia.

 

Schodołazy tego rodzaju mają wbudowany system zabezpieczający przed ich przeciążeniem. Pozwala to mieć pewność, że urządzenie nigdy nie zostanie przeładowane. Nie trzeba więc obawiać się, że nieświadomie je uszkodzimy.

 

Wytrzymały akumulator pozwala na jednorazowe pokonanie od dwustu do aż trzystu stopni. Nie trzeba przy tym martwić się o ładowanie urządzenia.

 

Schodołazy z podnośnikiem mogą być z powodzeniem obsługiwane przez jedną osobę. Urządzenie jest wykonane tak, aby załadowanie sprzętu na samochód nie stanowiło problemu. Podobnie z jego późniejszym transportem po schodach.

 

Na jakich schodach sprawdzi się schodołaz?

Wiele osób obawia się stosowania tych urządzeń na schodach stromych oraz wąskich klatkach schodowych. Tymczasem okazuje się, że doskonale radzą sobie one również w takich miejscach. Wszystko za sprawą kompaktowej budowy, dzięki której manewrowanie schodołazem nie nastręcza żadnych trudności.

 

Bezpieczeństwo dla Twojego ciała

Stosowanie schodołazów to gwarancja tego, że Twój kręgosłup nie będzie nadmierne obciążony. Pracując ze schodołazami, nie trzeba więc obawiać się urazów i kontuzji, które mogłyby na długo wykluczyć z pracy.

 

Idealnie wykonana rączka

Schodołazy do transportu sprzętu AGD oraz kserokopiarek posiadają wygodne rączki, które idealnie leżą w dłoni. Nie ślizgają się i nie przemieszczają. Pozwalają w pełni kontrolować pracę urządzenia. Jednocześnie wykonane są z materiału, który nie wywołuje otarć czy odparzeń. Pracując ze schodołazem, nie trzeba więc obawiać się o stan swoich rąk.

 

Schodołazy to urządzenia, których stosowanie znacznie ułatwia pracę. Są mobilne, proste w obsłudze, a jednocześnie niezwykle skuteczne. Z ich pomocą transport po schodach urządzeń AGD oraz kserokopiarek nie nastręcza żadnych trudności. Wszystko odbywa się sprawnie, prosto i bez zbędnego wysiłku. Schodołazy to urządzenia, które warto kupić.

Filmik demonstrujący: wniesienie pralki po schodach

 

schodolaz z podnosnikiem

 


Czytaj również:

powrót »